Blog

Pravidelně zveme všechny členy Adam Family k nám do společnosti a představujeme jim novinky na poli mobilního marketingu. I tentokrát se nám snídaně vydařila. V příjemné atmosféře a plnému auditoru jsme předvedli nové funkce Adama jako například:

 • Věrnostní systém
 • Časování Push zpráv a Záložek
 • Rozcestník
 • Cross-advertising
 • Možnost změny úvodní obrazovky
 • Web od Adama
 • a mnoho dalšího!

Hodila by se i Vám některá z představených novinek? Kontaktujte nás na podpora@adamapp.cz a rádi Vám pomůžeme. 

18 červen

Adam is polyglot

Did you know you Adam can help you create app for your english speaking customers? Or polish speaking? Hebrew? 

Adam sleeps with dictionary under his pillow and learns one language after another. Right now Adam can create app in six different languages.

Need app in English or some more exotic language? Contact us at podpora@adamapp.cz and we will help you reach you foreign customers!

Adam stále prochází dramatickým vývojem a každou chvíli náš tým šikovných vývojářů přidá nějakou tu novinku. A protože se nám jich nakupilo poslední dobou skutečně mnoho, rozhodli jsme se vás pozvat na Adam Snídani, kde vám je všechny představíme. 

Účastníci budou mít jedinečnou příležitost naučit se zdarma pracovat s novým věrnostním programem!

Kdy a kde se snídaně s ADAMovými novinkami koná? 

Adam Snídaně se uskuteční 23.6.2015 od 9 hod. v sídle společnosti Anywhere na Jaselské ulici v Praze. 

Mimo jiné představíme:

 • funkci cross-advertising 
 • časování push zpráv a záložek
 • věrnostní program
 • rozcestník na web
 • možnost změny úvodní obrazovky
 • ADAMův web
 • plány do budoucna

Adam je již druhým rokem partnerem rockového open air festivalu Pekelný ostrov!

Těšit se můžete na Smookie, Arakain, Lucii Bílou, Divokej Bill, Horkýže Slíže, Walda Gang, Harlej, Dymytry a další kapely!

Stáhněte si aplikaci pro iOS, Android nebo Windows Phone. Prohlédněte si program a soutěžte o vstupenky!

 

Bissli Ethnic Fusion Restaurant je nový koncept restaurace spojující to nejlepší z orientálních chutí. Kombinuje tradiční indické pokrmy s jídly z Blízkého a Středního Východu a přináší tak do srdce Evropy atmosféru exotického Orientu v nové, neotřelé podobě.

Přijďte ochutnat například sladký kokosový naan nebo se nechte uvést do indické kuchyně prostřednictvím Grand Bissli Sampleru - all-you-can-eat ochutnávky mnoha indických a jihoasijských specialit.

 

Na své si přijdou také milovníci ostrého jídla. V Bissli Etnic Fusion Restaurant můžete ochutnat také například oblíbené Vindaloo nebo Džalfrezi tak pálivé, že jeho konzumace je na vlastní nebezpečí!

Už neváhejte ani chvilku, stáhněte si mobilní aplikaci od Adama a rezervujte si v Bissli místo!

INFINITY je spojení dobrého jídla, zábavy a příjemného prostředí. Restaurant a Music bar se rozprostírá na dvou patrech. V prvním patře se nachází stylová restaurace se 75 místy. V letních měsících je k dispozici zahrádka. O patro níže se nachází music bar s kapacitou 120 míst k sezení. Celková kapacita pro pořádání party je 350 osob. Na baru je možné ochutnat širokou nabídku koktejlů a výběrových destilátů.

Nyní má restaurace INFINITY, které se přezdívá Malá Itálíe na Vinohradech, konečně svoji aplikaci!

A Vám stačí odpovědět v soutěži na jednoduchou otázku a vyhrát luxusní věčeři pro 2. Stahujte mobilní aplikaci INFINITY pro iOS a Android.

Možností jak propagovat Vaše podnikání je celá řada. Od letáků, přes webové stránky až po novinku v podobě mobilních aplikací.

Čím starší způsob propagace si zvolíte, tím menší výhodu na trhu Vám dá a tím menší zájem u potenciálních zákazníků vyvolá. Zatím co leták udrží v ruce sotva pár vteřin na webu už alespoň minutu zůstane. 

V případě mobilní aplikace mu ale můžete posílat obchodní sdělení přes notifikace pravidelně. Otevírá se Vám tak unikátní a Vaší konkurenci zatím nepoužívaný komunikační kanál, který Vám dává nespornou výhodu.

A jaké jsou další výhody mobilních aplikací?

 • uživatelé chytrých telefonů si dnes pamatují značky firem podle ikonky mobilní aplikace
 • je populární vyhledávat podnik přímo v obchodech s mobilními aplikacemi na místo návštěvy webu
 • neexistence aplikace vaší firmy může působit neprofesionálně a jako nezájem komunikovat se svými zákazníky
 • i vy můžete svým zákazníkům pořídit mobilní aplikaci rychle a bez drahých vývojů na míru

Chcete mít vlastní mobilní aplikaci? Registrujte se zdarma do Adama a vyzkoušejte si tvorbu mobilní aplice!

Jednodušeji už to snad ani nejde! Rezervujte si pokoj pohodlně přes krátký formulář přímo v mobilní aplikaci. A je to! Žádné psaní emailů a čekání na odpověď, žádné dohadování se po telefonu. Adam usnadňuje život jak klientům, tak provozovatelům aplikace. 

Stahujte aplikaci pro iOS a Android!

S Tapi Tea aplikací budete mít bezvadný přehled o nejnovějších akcích a novinkách ze světa nápoje, který má koule. Můžete si zde prohlédnout i vybranou fotogalerii, aktuální menu, či zeptat na jakýkoliv dotaz na speciálním Tapi Tea chatu.

Tapi Tea je osvěžující nápoj plný zábavy. Jeho základ tvoří prvotřídní sypaný čaj. Dále se do něj přidává ovocná složka ve formě přírodních šťáv nebo sypaná varianta mléka. Hlavní ingrediencí nápoje jsou koule. Ať už žvýkavé tapioca a nebo praskavé boba, sosají se pomocí speciálního tlustého brčka.

Stáhněte si aplikaci Tapi Tea pro iOS a Android!

Adam má další parádní aplikaci! Tentokrát Adama využil časopis ElektroPrůmysl.cz, který už od roku 2011 přináší novinky ze světa průmyslu a elektrotechniky. 

Nejzajímavější funkcí mobilní aplikace je bezesporu prohlížeč časopisu, díky kterému můžete pohodlně listovat mnohastránkovým časopisem. Přes tento prohlížeč si prohlédnete všechny vydání časopisu. Archiv sahá až k prvnímů číslu z května 2011.

Stáhněte si mobilní aplikaci časopisu ElektroPrůmysl.cz. A rovnou se přihlašte k odběru nových čísel!

Celkem záznamů:105|<34567>|