Blog

Sledovat ADAMa na Facebooku se vyplatí! Proč? Protože právě teď probíhá soutěž o vína!

Staňte se našim FB fanouškem a mějte vždy po ruce nejnovější informace z našeho ADAM Family světa!

https://www.facebook.com/AdamApp.cz/ 

Facebook si prohlížím v mobilní aplikaci

Proč?

Protože to jde!

Nové vzhledy aplikace umožňují střídat vzhledy nejen hlavního menu! Každý si tak přijde na své a aplikaci tak může přizpůsobovat třeba podle aktuálního počasí :)

čerstvá aplikace skvělý design

Již brzy budete mít možnost naklikat si svou mobilní aplikaci v nových vzhledech s novými možnostmi plnění jejího obsahu! Aplikace budou nyní k nerozeznání od drahých aplikací na míru. Díky vložení obrázku na pozadí s různými kombinacemi menu budou všechny ADAM aplikace naprosto unikátní.

moderní aplikace

 

Statistiky mluví jasně. Bez mobilní aplikace podniky ztrácí svou konkurenceschopnost a nejsou na trhu vidět. 

Už na začátku roku 2014 přesáhlo číslo uživatelů přistupujících k internetu z mobilních zařízení do té doby rostoucí číslo uživatelů desktopu. Od té doby křivka stále strmě stoupá a lidé si čím dál více zvykají brouzdat po internetu kdykoliv a kdekoliv pomocí svého telefonu.

A jakým způsobem uživatelé tráví čas na internetu přes mobilní zařízení? V aplikacích! Celých 89 % času tráví uživatelé prohlížením aplikací a pouze 11 % věnují mobilním webům přes prohlížeč! Průměrná doba, kterou věnujeme aplikacím se oproti předchozímu roku zvýšila o 7 hodin měsíčně, což je zhruba 30 hodin. Zato doba pro mobilní weby se o hodinu snížila a vychází tak na necelé 4 hodiny měsíčně. 

Co z toho vyplývá? Aplikace už nejsou jenom hezkým doplňkem propagace firmy, ale začínají mít vliv na konkurenceschopnost, získávání i udržení zákazníků a zvyšování prodejů.

aplikace přesáhla mobilní web

mobilní aplikace je lepší než web

Vytvořte si svou vlastní mobilní aplikaci, a to snadno, rychle a bez znalostí IT. Navíc bez velkých investic, jen s malým měsíčním paušálem.

Seznamte se s Adamem >> http://www.adamapp.cz/seznameni/

Setkáváte se s firmami či podniky, které ještě nemají svou aplikaci a přitom by ji uživatelé tolik uvítali? Doporučte nás, předejte tipy či se přímo staňte našim partnerem! Odměna vás nemine!
Více na http://www.adamapp.cz/partner/

Děláme všechno proto, aby byla tvorba obsahu ADAM aplikací pro naše zákazníky co nejpohodlnější. Právě proto mají možnost využít časování článků, celých záložek i push zpráv a díky tomu mít pod kontrolou aktuálnost aplikace. Nabídněte i vy svým uživatelům ve správný čas ty správné informace i bez každodenní správy!

Jsou totiž jednoduché, moderní a jejich obsah si můžete pohodlně spravovat na stejném ADAM místě jako mobilní aplikaci! Mít webovou i mobilní prezentaci administrovanou najednou? To je sen! Mezi nejnovější pyšné majitele takového webu patří Atelier Club!

Adam weby jsou úspěšné!

Víte, že velká část členů ADAM family přechází se svou mobilní aplikací na službu ADAM+?
 
Díky ní například klub Chapeau Rouge zaznamenal nárust z původních 50 na 1500 stažení! Obchodní centrum Galerie Harfa získala za 2 měsíce 650 uživatelů a tedy potencionálních zákazníků! 
Stahovanost aplikace pro restauraci Pepe Lopez vzrostla po přechodu na ADAM+ k 900 a stále raketově stoupá..
 
S ADAM+ zvýšíte nejen stahovanost, ale i kvalitu zpracování aplikace a aktuálnost jejího obsahu! 
 
Stává se i Vám, že nemáte na pravidelnou správu aplikace, vkládání novinek a posílání push zpráv tolik času, kolik byste potřebovali? Nebo naopak čas máte, ale postrádáte nápaditost a fantazii pro tvorbu příspěvků? 
 
Není nic jednoduššího, než svěřit péči do rukou našich specialistů na marketing a on-line média a využívat všech výhod služby ADAM+! 

Veškeré vaše podněty a rady bereme opravdu vážně a proto pilně pracujeme na dokončení nové verze ADAM aplikací! Prozatím můžeme prozradit to, že vedle nových vzhledů naleznete také možnost vkládání interaktivních tlačítek, formulářových prvků a rozhodně jsme nezapomněli ani na víceúrovňové menu!

Celkem záznamů:105|<12345>|