Blog

Česká barmanská asociace pořádá ve dnech 21.-23.5. konferenci, které se zúčastní i tým ADAM App jakožto hrdý partner CBA. Tímto moc děkujeme za pozvání a těšíme se na Vás na našem stánku!

adamapp je partnerem ČBA

Tato oku příjemná, svěží aplikace pro restauraci Plevel je zaměřená na zdravou gastronomii, plnou bezlepkových, veganských a raw informací. Obě pobočky mají své vlastní kouzlo a nám v ADAM App činí nemalou radost spokojenost klienta i zákazníků.

plevel restaurant aplikace adam

Klára Spilková má vlastní mobilní aplikaci pro chytré telefony na platformách iOS a Android. Všichni fanoušci tak mohou mít Kláru neustále u sebe ve svém telefonu a kdykoli se na jedno kliknutí dozvědět aktuální golfové informace.

 

Sledujete nás už na Facebooku i Twitteru, ale chyběli jsme vám na Instagramu? Vše napraveno na @anywhere_cz!

#milujiAdama

ENERGETICKÝ APPLIKÁTOR aneb zajímavá prezentace aplikace Showdown Poker Club našeho klienta, která je vytvořená v ADAM platformě, kde si vytvoříte svou vlastní nejen energetickou apku sami i bez znalostí IT.

Propagace adam aplikace showdown

Stále se rozhodujete, zda aplikaci potřebujete? Tady je 5 hlavních důvodů proč ANO!

1) Možnost posílání zpráv, aktualit, sdělení v podobě zprávy na displeji – push zprávy

2)...

I golfová aplikace si našla místo v naší ADAM family a my vám tak s potěšením můžeme představit novou mobilní aplikaci naší profesionální golfové hráčky Kláry Spilkové!

Ke stažení zde:

iOS > http://anw.hr/1PAVePR
Android > http://anw.hr/1QrU9Nr

 

Spilková má mobilní aplikaci od ADAMa

Sami to znáte..

...každý den se rozhodovat, kam zajít na oběd,

...přemýšlet, do kterého klubu si po práci zajít na drink,

...a co vlastně podniknout o víkendu?

Přáli byste si, aby vám vždy někdo v pravou chvíli odpověděl na tyto otázky?

PUSH zprávy jsou řešením! 

Pořiďte ADAM aplikaci vašemu podnikání a vhodně zasílejte zprávy uživatelům, kterým tak usnadníte jejich rozhodování a navíc je tak nalákáte k sobě! 

Potřebujete inspiraci? Čtěte dále!

Všimli jste si kolik lidí, které ve svém běžném dni potkáte, zaujatě hledí do svého mobilního telefonu? Na zastávkách, v MHD a dokonce i při chůzi lidé využívají výhody mobilních aplikací. Také většina zákazníků v restauracích a kavárnách tráví čas s mobilem v ruce...

 Využijte této skutečnosti a dejte jim do mobilu svou aplikaci! 

v kavarně u mobilu

Celkem záznamů:105|<12345>|